Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

 +420 607 031 485 | Rohanské nábřeží 671/15, Praha

b2 kuchyně

 

Hlavním trendem posledních let je totálníintegrace kuchyňského provozu do obytného prostoru, kdy samotná kuchyňská linka často volně přechází do zařízení obývacího pokoje. Je to logické vyústění tendence, kdy se z kuchyně stává středobod obydlí. B2 představuje diskrétní rozkládací skříně z ořechového nebo dubového dřeva, které se snadno mohou vyjímat v obývacím pokoji.

Všechny klíčové funkce mohou obsaženy ve třech hlavních prvcích: kuchyňské lavici s pracovní plochou, varným centrem a dřezem, doplněnými dvěma skříněmi pro spotřebiče, nádobí a potraviny. Bulthaup b2 je kuchyně hodná průkopníků moderního smýšlení a životního stylu

Jednou ze zajímavostí této soustavy jsou nádoby na sůl, cukr a koření v podobě bílých přihrádek zasazených do skříňového rámu taktéž bílé barvy, který lze lehce nadzvednout a připojit k centrální varné jednotce. Člověk se tak může krásně obklopit vším, co k vaření potřebuje. Pohyblivost je ostatně charakteristická i pro všechny ostatní části, ze kterých se dá sestavit spousta různých kombinací při zachování dostatečného prostoru i polyfunkčnosti.

Fotogalerie

scroll up