Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

 +420 607 031 485 | Rohanské nábřeží 671/15, Praha

b3 kuchyně

 

Kuchyně bulthaup b3 je navržena pro každého, kdo požaduje jednu zásadní věc: to nejlepší. Zosobňuje architektonickou nezávislost a neomezenou možnost pro vyjádření osobního vkusu. Realizované návrhy s variací ručně vybraných materiálů odpovídají charakteru interiéru a zejména lidem, kteří v něm žijí. b3 odráží precizně navrženou funkčnost, která je jednoduše a perfektně převedena v realitu, což se prolíná do všech detailů.

Zásadním prvkem atraktivnosti kuchyně bulthaup b3 je široká škála designových možností, které umožnují naprostou svobodu v konfiguraci. Multifunkční stěna b3 dává svobodu a stává se hlavním faktorem interiérového plánování. Skryje vodu, elektřinu i potrubí, čímž kuchyň působí velmi elegantně a až nadneseně v interiéru. S lehkostí propojuje kuchyň s obytným prostorem v jeden celek.

Tento univerzální systém je perfektním řešením pro každý životní styl – od minimalistického kuchyňského ostrůvku až po multifunkční stěnu se závěsnými úložnými boxy. Portfolio obsahuje vysoké skříně, závěsné elementy i na podlaze stojící bloky. Na výběr je mnoho variant povrchových úprav od nerezu, hliníku, laminátu a laku, v nabídce je i klasická kartovaná dýha a masivní dřevo ořechu a dubu.

Fotogalerie

scroll up