Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

 +420 607 031 485 | Rohanské nábřeží 671/15, Praha

O studiu bulthaup rohan


http://www.bulthaupstudio.cz/

Prestižní a uznávané německé kuchyně ve studiu bulthaup rohan

Kuchyňské studio s 25 letou historií sídlí v moderní v budově Rohan Business Centra v Praze - Karlín, kde na více než 200m2 lze zhlédnout vybrané modelové řady kuchyní bulthaup – b3, b2 a b1. Kuchyně značky bulthaup můžete zakoupit pouze prostřednictvím našeho studia. Služby poskytujeme klientům z celé republiky „Cesta, která vede k získání individuálního návrhu kuchyně bulthaup je kratší než si myslíte. Za potřebí je pouze jediné – svěřit nám Vaše potřeby a požadavky a my Vás zodpovědně dovedeme k vysněnému cíli.“ Tak jako můžete u našich produktů očekávat mimořádnou ergonomičnost a funkčnost, můžete očekávat i nadstandardní služby, které jsou kompletně zaměřené na potřeby našich klientů. Nedodáváme pouze kuchyně, ale vytváříme osobité, unikátní prostory odpovídající potřebám komfortního bydlení dnešní doby. Kvalitně vypracovaný návrh je pro nás důležitým komunikačním nástrojem, díky kterému klientovi poskytneme odpovídající náhled na jeho budoucí kuchyňskou sestavu a vybavení. Je samozřejmostí, že připravíme návrh kuchyně zpracovaný ve 3D podobě s instalačním plánem (projektem na připojení elektrické energie, plynu, vody a opadů) a s podrobnou kalkulací. Pokud jsou rozvody již hotovy, zaměříme stávající stav a navrhneme nejoptimálnější řešení.

Splníme nároky moderní kuchyně

 „V bulthaupu vše co děláme, děláme srdcem“ Tak jako můžete u našich produktů očekávat mimořádnou ergonomičnost a funkčnost, můžete očekávat i nadstandardní služby, které jsou kompletně zaměřené na vaše potřeby. Je pro nás důležité naslouchat vašim požadavkům a potřebám, pečlivě je analyzovat, poskytovat odborné rady. Námi vyvinutý koncept integrovaných kuchyní vzniká ve spolupráci s našimi klienty. Nedodáváme pouze kuchyň, ale vytváříme osobitý, unikátní prostor odpovídající potřebám komfortního bydlení dnešní doby.

Tvoříme interiéry odpovídající požadavkům moderní doby

Kuchyně značky bulthaup můžete zakoupit pouze prostřednictvím našeho studia. Služby poskytujeme klientům z celé republiky. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je rozhodující bezvadně fungující tým, který zajistí veškeré úkony od zkreslení až po samotnou realizaci – dodávky na klíč.

Ukázky kuchyní s profesionální týmem na jedné adrese

Zatímco obrázky a texty samy osobě mohou ve Vás s jistým odůvodněním vzbudit dobrý dojem a vyvolat zájem. Avšak podstatných podnětem, jak zachytit všechny detaily upozorňující na perfektní zpracování, je přijít, vyzkoušet si a „osahat všechny materiály, ocenit a zamilovat se na první pohled – je návštěva Bulthaup showroomu. Naleznete zde prezentaci nejnovějších a nejprodávanějších modelů z produkce bulthaup, kuchyňské doplňky a profesionální tým prodejců, který je připraven poskytnout poradenství. Po dohodě lze připravit vizualizace a veškeré výkresy potřebné pro realizaci.

Více informací naleznete na: http://www.bulthaupstudio.cz/

 

Fotogalerie

scroll up