Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Souhlasím

 +420 607 031 485 | Rohanské nábřeží 671/15, Praha

Odsavače par

Ventilační systémy Gaggenau

Odsavače par z řady 400 mohou být komínové (nástěnné nebo ostrůvkové), stropní, výsuvné pro použití v ostrůvku nebo štěrbinové pro integraci do varných center řady Vario 400. Odsavače Gaggenau mají speciální konstrukci a uhlíkové filtry, které nemilosrdně ničí veškeré pachy a absorbují mastnotu.

Ventilační systémy se  nabízí v široké škále konfigurací.

 

Pro kuchyň, kde není možné napojení na komín nebo obvodovou část domu, jsou určené recirkulační typy digestoří, kde se vzduch během nasávání filtruje a zpětně vrací do místnosti. K filtraci se užívá tukový a uhlíkový filtr. Vedle tradičně umístěných odsavačů nad varnou plochou se v poslední době začínají prosazovat digestoře, které jsou pevnou součástí varné desky. Výhodou tohoto řešení je okamžitá likvidace pachů v místě, kde vznikají.

Důležitými parametry při výběru odsavače jsou výkon, který se volí podle velikosti místnosti, a hlučnost, která by při středním výkonu neměla přesahovat hodnotu 60dB.

Fotogalerie

scroll up